top of page

LAIPNI LŪGTI - OLY WOOD

Esiet sveicināti www.olywood.lv. Esam bezgala laimīgi un priecīgi satikt Jūs šeit, mājas lapā, kur būs ērtāk un ātrāk pasūtīt produktus ko sidrs kāro.


OLY WOOD rada koka izstrādājumus bērniem. Produktu klāstā - koka spēles, montessori, dekori, mācību materiāli, personalizēti pasūtījumi. Produkti, kas ar mīlestību un rūpēm radīti, lai priecētu gan bērnus, gan viņu vecākus. Visas attīstošās rotaļlietas ir izgatavotas no augstākās klases eko-materiāliem un rūpīgi pārbaudītas, roku darbs. Vissvarīgākais, ko varat darīt savu bērnu labā, ir viņus mīlēt un par viņiem rūpēties.


Mūsu mājas lapas BLOGA sadaļā būs publicēti ieraksti par praktiskiem padomiem, ieteikumiem, kā darboties ar mūsu produktiem un kādus ieguvumus tie dod, kā arī par pārdomām, jaunumiem mūsu produktu klāstā. Kā arī šeit ir pieejamas sadaļas - atsauksmes, biežāk uzdotie jautājumi, kontakti utt.


Paldies, ka esat ar mums.
Comments


OLY WOOD BLOGS

Mūsu mājas lapas BLOGA sadaļā publicētie ieraksti ir par prakstiskiem padomiem, ieteikumiem, kā darboties ar mūsu produktiem un kādus ieguvumus tie dod, kā arī par pārdomām, jaunumiem mūsu produktu klāstā.

JAUNĀKIE IERAKSTI

bottom of page